Angličtina pro děti BŘECLAV

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

HELEN DORON ENGLISH je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let vyvinutým a neustále zdokonalovaným britskou lingvistkou žijící v Izraeli Helen Doron. Její podstatou je výuka cizího jazyka přirozenou cestou tedy stejnou cestou, jakou se děti učí svůj mateřský jazyk. Díky tomu dokážeme pracovat s dětmi už od 3 měsíců věku, kdy na ně působíme pouze mluvenou formou jazyka, necháváme je naslouchat jednoduchým písničkám a říkadlům a podobně jako jejich rodiče trpělivě čekáme, až na nás po několika měsících promluví svá první slovíčka.

Čtení, psaní a složitější formy komunikace přicházejí na řadu až mnohem později; v době, kdy už jsou dětem tyto formy jazyka vlastní z mateřštiny. Studenti, kteří se s námi zábavnou interaktivní formou soustavně učí anglicky od raného dětství až po teenagerský věk, běžně opouštějí naše centra s angličtinou na úrovni rodilých mluvčích a ověnčení certifikáty z úspěšně absolvovaných mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek. Metoda HELEN DORON ENGLISH je totiž kromě jiného unikátní také tím, že nabízí až 18 letou návaznost po sobě jdoucích kurzů a že úspěšnost jejích studentů u mezinárodních zkoušek běžně přesahuje 80%.

Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Výuka probíhá jednou týdně a děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde.

Aktuality

HelenDoron@Home

Po nuceném uzavření našeho jazykového centra z důvodu pandemie COVID-19 přecházíme na on-line HelenDoron@Home výuku. Vyučujeme všechny kurzy kromě kurzů pro nejmenší děti.

Od ledna nové kurzy angličtiny pro děti

Noví zájemci o kurzy Helen Doron angličtiny pro děti všech věkových kategorií od miminek až po teenagery se mohou v průběhu ledna v našem jazykovém centru již tradičně zúčastnit ukázkových hodin ZDARMA. Stačí vyplnit tento přihláškový formulář – https://www.helendoron.cz/zapis/ a počkat si

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Veletrh volnočasových aktivit Břeclav 2019

Srdečně zveme do Břeclavi na 2. ročník Veletrhu volnočasových aktivit, jehož se zúčastní i naše Helen Doron English jazykové centrum. Přijďte si s námi hravou formou procvičit angličtinu a zjistit, jestli by se vašemu dítěti líbilo v některém z námi nabízených kurzů.

Staňte se učitelem Helen Doron!