Angličtina pro děti BŘECLAV

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

ZÁPIS na ukázkovou lekci angličtiny


AKTUÁLNÍ ROZVRH HODIN – VOLNÁ MÍSTA V KURZECH!!!


HELEN DORON ENGLISH
je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let vyvinutým a neustále zdokonalovaným britskou lingvistkou žijící v Izraeli Helen Doron. Její podstatou je výuka cizího jazyka přirozenou cestou tedy stejnou cestou, jakou se děti učí svůj mateřský jazyk. Díky tomu dokážeme pracovat s dětmi už od 3 měsíců věku, kdy na ně působíme pouze mluvenou formou jazyka, necháváme je naslouchat jednoduchým písničkám a říkadlům a podobně jako jejich rodiče trpělivě čekáme, až na nás po několika měsících promluví svá první slovíčka.

Čtení, psaní a složitější formy komunikace přicházejí na řadu až mnohem později; v době, kdy už jsou dětem tyto formy jazyka vlastní z mateřštiny. Studenti, kteří se s námi zábavnou interaktivní formou soustavně učí anglicky od raného dětství až po teenagerský věk, běžně opouštějí naše centra s angličtinou na úrovni rodilých mluvčích a ověnčení certifikáty z úspěšně absolvovaných mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek. Metoda HELEN DORON ENGLISH je totiž kromě jiného unikátní také tím, že nabízí až 18 letou návaznost po sobě jdoucích kurzů a že úspěšnost jejích studentů u mezinárodních zkoušek běžně přesahuje 80%.

Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Výuka probíhá jednou týdně a děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde.

Aktuality

ZÁPIS NA 2. POLOLETÍ 2021/2022

Od ledna 2022 opět otevíráme možnost přihlásit se do našich kurzů ANGLIČTINY PRO DĚTI, TWEENS i TEENS!!! Budeme pořádat BEZPLATNÉ ukázkové hodiny pro všechny děti ve věku od 3 měs. do 19 let. NOVÉ kurzy pak budou postupně začínat v průběhu ledna/února 2022.

ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

V týdnu od 6. 9. 2021 se těšíme na všechny zájemce o ANGLIČTINU PRO DĚTI, TWEENS a TEENS!!! Budeme pořádat BEZPLATNÉ ukázkové hodiny pro všechny děti ve věku od 3 měs. do 19 let. NOVÉ kurzy pak budou postupně začínat po 13. 9.

Od ledna 2021 přecházíme opět na on-line

S platností od 27. 12. 2020 jsme na základě nově přijatých vládních opatření opět nuceni zavřít naše jazykové centrum a přejít na výuku on-line. Počínaje pondělím 4. 1. 2021 se tedy výuka všech studentů přesouvá opět na obrazovky počítačů/tabletů či mobilních telefonů. Rozvrh hodin jednotlivých kurzů zůstane nezměněn. Přechod na

Merry Christmas and Happy New Year 2021

Dovolte nám popřát Vám krásné a pohodové vánoční svátky.  Nový rok ať je pro nás pro všechny jednoznačně lepší, než byl ten stávající a pokud Vás jakkoli postihla covidová krize, ať se zase vše co nejdříve vrátí do normálu a dojde naplnění hesla:

Školní rok 2020/2021

Po zasloužené letní přestávce v úterý 1. 9. 2020 opět zahajujeme v našem Jazykovém centru Břeclav výuku Helen Doron English kurzů angličtiny pro děti. Těšíme se na jak na všechny naše dosavadní studenty, tak i na nové zájemci všech věkových kategorií od 6 měsíčních

HelenDoron@Home

Po nuceném uzavření našeho jazykového centra z důvodu pandemie COVID-19 přecházíme na on-line HelenDoron@Home výuku. Vyučujeme všechny kurzy kromě kurzů pro nejmenší děti.

Staňte se učitelem Helen Doron!