Angličtina pro děti BRNO SEVER

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Letní příměstské tábory!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Kontaktní osoba centra:

Adela Jamrichová
Manažerka – Výukové centrum Helen Doron English Brno sever
Nejedlého 5, 638 00 Brno (budova výměník EON)

Email: hd.brnosever@gmail.com
Tel. číslo: +420 605 545 079

Aktuality

Letní příměstské tábory 2021

Pojďte s námi zachránit Zemi! I v letošním roce jsme si pro vaše děti připravili příměstské tábory plné zábavy a nových zážitků. Kromě toho, že se budeme učit anglicky s našimi certifikovanými lektori, seznámíme se s tím, jak pomoct naší Zemi. Naše

Nový školní rok 2020/ 2021!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!