Naši lektoři

Adela Jamrichová
-manažerka centra HDEE Brno-sever, lektorka

Miluji angličtinu a ráda trávím čas s rodinou. K metodě Helen Doron jsem se dostala ještě jako dítě, když jsem navštěvovala kurzy jako žákyně od svých 6 let. S Helen Doron jsem vyrůstala 13 let a tuto metodu jsem si zamilovala nejprve jako žákyně, později jako lektorka. Věřím, že Helen Doron je metoda, která otevírá dveře do světa možností všem dětem. Ve volném čase ráda cestuji a poznávám nová místa či nové lidi.


Bára Votavová
– lektorka

Jsem absolventkou univerzity ve Swansea, kde jsem se zaměřovala na studium Klasické Civilizace a Attické Řečtiny. Jako lektorka metody Helen Doron působím už skoro rok a upřímně si nedokážu představit efektivnější způsob jak dosáhnout bilinguidního efektu u všech dětí bez rozdílu. Z vlastní zkušenosti, že dobrá znalost angličtiny otevírá dveře do světa neomezených možností a individuálnímu přijetí jinými  kulturami, což je opravdu k nezaplacení.

Mým snem je stát se profesionálním Theta léčitelem a bydlet v libovolném slunném státě se svým milovaným partnerem.  

Sára Kozáková
– lektorka

Miluji učit se nové věci, hlavně jazyky. Říká se, že kolika jazyky člověk mluví, tolikrát je člověkem, a já věřím, že čím více řečí ovládá, tím lépe se pak ve světě orientuje. Metoda Helen Doron je podle mne skvělá pro děti každého věku, protože spojuje výuku spolu se zábavou a dovoluje dětem najít si nejlepší způsob učení. Ve volném čase ráda čtu nebo se procházím a poznávám nová zákutí Brna.

Ema Kopperová
– lektorka

Kroužek angličtiny jsem navštěvovala již od mateřské školky. Postupně jsem se dopracovala k čínštině, kterou studuji od střední školy, a zjistila jsem, že mě jazyky moc baví.  Proto jsem se rozhodla jí dál studovat i na vysoké škole tady v Brně. Myslím si, že Helen Doron je to nejlepší, co můžete pro své dítě udělat. Znalost jazyka je opravdu vždy velkou výhodou. A to čím dřív, tím líp.