Ukázkové hodiny

Rozhlížíte se po nových zajímavých kroužcích pro své dítě a nevíte jak se rozhodnout? Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu angličtiny k nám do Helen Doron Brno-sever a otevřete svým dětem dveře do světa možností.

S námi se děti angličtinu učí přirozene, téměř jako mateřský jazyk. Hodiny jsou vždy zábavné, plné tance, zpěvu a her a to vše jen v angličtině!
Naše metoda spojuje vše, co vaše dítě potřebuje – pohyb, kreativitu, jazyky a zábavu.

Skupinky pro různé věkové kategorie se v našem centru otevírají i v průběhu školního roka, proto není potřeba čekat až do září. Čím dřív vaše dítě s angličtinou začne, tím snadněji se mu bude učit. Dětský mozeg prahne po nových informacích a je připraven je absorbovat při každé příležitosti.

PROČ PRÁVĚ HELEN DORON?
Jazykové vzdělání otevírá nespočet možností do budoucna, proto jsou tyto kurzy už od předškolního věku jedny z nejvyhledávanějších. Stejně důležitý je ale celkový rozvoj osobnosti – výhodu mají ti, co se dovedou samostatně se vyjádřit, přemýšlet a nalézat řešení. Naše metoda se proto zaměřuje nejen na výuku angličtiny, ale také na sebedůvěru a objevování vlastních schopností. Pracujeme s moderními poznatky z oblasti učení a stavíme na 35 letech zkušeností z našich center, které najdete po celém světě. Rozvíjíme všestranné dovednosti a naše lekce jsou vždy plné různorodých aktivit. Velkou roli u nás hraje učení poslechem – angličtinu se děti učí stejně přirozeně, jako mateřský jazyk. Nejprve hrou a nápodobou, později pochopí celý systém – gramatiku i větnou stavbu.

JAK BUDE UKÁZKOVÁ HODINA PROBÍHAT?
Pomocí přihlašovacího formuláře, který naleznete zde https://www.helendoron.cz/brno-sever/kontakt/, se registrujte na ukázkovou hodinu pro vaši věkovou kategorii. My se Vám ozveme s bližšími informacemi a budeme se na Vás těšit. 🙂
Pro registraci můžete využít také náš mail hd.brnosever@gmail.com nebo na našem telefonním čísle 605 545 079.