Angličtina pro děti NERATOVICE

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

Příměstský tábor v Neratovicích

12.7. – 16.7.2021

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme Vás na Den otevřených dveří Děti se nejlépe učí, když si hrají. V Helen Doron English na Vaše děti čeká mnoho zábavných aktivit, podnětů a zážitků. Díky nim se angličtina stane přirozenou součástí jejich života. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu zdarma

PODZIMNÍ PRÁZDNINY 2019 – dny volna

PODZIMNÍ PRÁZDNINY 2019 28.10. – 30.10.2019 nebude probíhat výuka Ve čtvrtek 31.10. a v pátek 1.11.2019 se výuka koná.

ZÁPIS DO KURZŮ

ZÁPIS NOVÝCH STUDENTŮ DO KURZŮ ANGLIČTINY BĚHEM ZÁŘÍ 2019 angličtina pro děti 2 – 3 let  – kurz IT´S a BABY DRAGON angličtina pro děti 4 – 6 let  – kurz FUN WITH FLUPE angličtina pro děti 6 – 9 let –

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!