Angličtina pro děti OPAVA

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Zápis na nový školní rok 2022/2023 zahájen!

Rezervace ukázkové lekce angličtiny zdarma.


Helen Doron English – metodička přehledně vysvětluje metodu – YouTube

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

Nový školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, milé děti, srdečně vás zdravím na sklonku letních prázdnin! Ráda bych vás informovala, že výuka angličtiny HDE v novém školním roce 2022/23 bude zahájena v týdnu od 5.9. 2022. Vyučovací hodiny pro studenty stávajících kurzů, budou probíhat ve stejných termínech jako

Den otevřených dveří – Zápis 2022/2023

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří  do výukového centra Helen Doron English v Opavě. Budeme se na Vás těšit v pátek 2. září 2022 od 9:00 – 11:00 h. a od 15:00 – 18:00 h. na ul. Válečkova 990/16,  747 05 Opava – Kateřinky Termín ukázkové

Staňte se učitelem Helen Doron!