Angličtina pro děti OSTRAVA

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte ZDE.

Aktuality

Nabídka letních táborů v Ostravě

  Nabídka letních táborů v Ostravě Letní příměstské tábory se blíží. Zbývá posledních pár míst. Termíny: I. turnus 18.7.-22.7.2022II. turnus 25.7.-29.7.2022. Každý den od 9:00-17:00 hod. Tábory s angličtinou Helen Doron English jsou ta nejlepší prázdninová volba pro Vaše děti. Pro bližší

Nábor do kurzů

Rozhlížíte se po nových zajímavých kroužcích pro své dítě a nevíte, jak se rozhodnout? Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu angličtiny k nám do Helen Doron Ostrava a otevřete svým dětem dveře do světa možností. S námi se děti angličtinu učí přirozeně,

Zápisy do kurzů v novém roce

Zápisy nových dětí stále probíhají. Ukázkové hodiny můžete využít ZDARMA a to s dětmi ve věku od 8 měsíců do 18 let. Těšíme se na Vás!

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!