Angličtina pro děti PRAHA 12

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Helen Doron English na Firmy.cz

Aktuality

Children’s Day

Děti se mohou 1. 6. 2023 v rámci výuky těšit na různé zábavné kvízy, soutěže a další aktivity. Jako malý dáreček od nás dostanou balónek a kinder vajíčko. 😉 Budeme se na Vás těšit!

Renovace hřiště pro děti

Máme pro Vás skvělou novinku! Naše dětské hřiště jsme nově zrekonstruovali a je tedy opět připravené dělat dětem radost. Doufáme, že si děti hřiště užijí.

Cambridge zkoušky

Ve čtvrtek 1. dubna 2023 se konali zkoušky na škole ZŠ Škvorec. Zůčastnilo se i naše HDE centrum Praha 12 a to s celkem čtyřmi úrovněmi (Starters, Movers, Flyers, KEY for Schools). Doufáme, že aprílové datum bylo pro děti tím šťastným. Výsledky

Veselé Velikonoce

Vážení rodiče, přejeme Vám krásné prožití Velikonočních svátků! 😊 Děti se mohou v následujícím týdnu těšit na EASTER WEEK. Výuka bude zaměřena na velikonoční téma, vyzkouší si dekoraci velikonočních vajíček a další zajímavé aktivity. 😎 Budeme se na Vás těšit!

Velikonoční zajíčci

Sice se k nám Velikonoce teprve chystají, naši králíčci již ale začínají pomalinku vylézat. 😊 Těšíme se i na další výtvory, které děti společně na hodinách vytvoří. 🐰

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2023

Pět dní bohatého programu v angličtině, spojených tématem ročních období. Naučí se angličtinu používat v běžných situacích a získají sebevědomí při komunikaci nejen v angličtině. CO DĚTI ČEKÁ? • Kvalifikovaný lektor, který rozumí nejen výuce jazyka, ale také potřebám menších dětí.• Angličtina

Staňte se učitelem Helen Doron!