Angličtina pro děti PRAHA 12

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

BONFIRE NIGHT

Milí studenti a příznivci Helen Doron English na Praze 12. Srdečně Vás zveme na historicky první oslavu svátku „Bonfire Night“ v našem výukovém centru. Tento svátek připomíná den, kdy se anglická církev pokusila vyhodit do povětří londýnský parlament, což se jim nakonec

Slavnostní předávání výsledků Cambridge zkoušek

Vážení rodiče, v pátek jsme měli možnost vám i vašim dětem slavnostně předat certifikáty Cambridge zkoušek! Všechny výsledky byly výborné, za to všem patří velká gratulace 🏆 Také díky tomu vidíme i my, že to co děláme má smysl a výsledky. Děkujeme

Rezervace náhradních lekcí

Máme pro Vás vypsané náhradní lekce, proto neváhejte a rezervujte si svůj kurz, dokud jsou místa volná! Rezervační systém můžete nalézt na klasické adrese https://sentia.cz/rezervace/

Ukázkové hodiny ZDARMA

Vážení rodiče, zveme Vás na právě probíhající ukázkové hodiny zdarma, doplňujeme jak stávající kurzy a tak otevíráme úplně nové. Neváhejte a přijďte se podívat! Začínáme již 30. 9. 2019! Formulář pro rezervaci ukázkové hodiny:

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!