Zveme vás na ukázkové lekce!🇬🇧

Zveme vás na ukázkové lekce! Bude se vašemu dítěti metoda líbit? Jaká bude lektorka nebo lektor? V čem se lekce liší od běžné školy? Jaký kurz mám vybrat? 

Víme, že nejlepší odpovědí je nechat Vaše děti si lekce vyzkoušet. Stáčí se zaregistrovat ve formuláři níže a my se Vám následně ozveme 😊

UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA

Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu zdarma!

Zažijte naši metodu i atmosféru lekcí a dejte na ty nejdůležitější, Vaše děti. Uvidíte sami, že budou chtít přijít znovu. Ať už ti nejmenší, školáci i teenageři. Ukázková hodina Vám nejlépe vysvětlí, co znamená hravá a interaktivní metoda u nás. 

Přečíst si více o metodě Helen Doron

Pojďte nás poznat blíž. Děti se u nás učí cizí jazyk stejně přirozeně jako mateřštinu – hrají si, řeší různé úkoly, učí se písničky a poslouchají příběhy. Napodobují své okolí a vnímají podporu lektorky nebo lektora. Nejlépe Vám to ukáží videa z našich center – rodiče Vám poví o pokrocích svých dětí i atmosféře lekcí. Naše metodička Vám pak objasní odborné pozadí – kolik práce a zkušeností je za přípravou kurzů. Díky tomu jsou lekce pro děti atraktivní a zároveň vedou k hlavnímu cíli – aktivnímu používání angličtiny už od malička.