Angličtina pro děti PROSTĚJOV

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Pro informace o zpracování osobních ůdajů kliněte zde. Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodiná

Aktuality

Sledujte nás na sociálních sítích, ať vám nic neunikne!

Jste-li uživateli sociálních sítí, rádi bychom Vás pozvali ke SLEDOVÁNÍ Helen Doron Prostějov na Facebooku a Instagramu. Aktualizujeme denně 😊 Přidáváme fotografie a videa z výuky a akcí 😊 INFORMUJEME 😊 Nově DISCORD pro TEEN studenty – chatování s HDE studenty z celého světa Facebook:

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve dnech 1. a 2. září 2021 se v našem výukovém centru uskuteční DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Od 15 do 18h pro Vás budou připraveny ukázkové hodiny kurzů Helen Doron English zdarma. Seznámíme Vás s efektivní a propracovanou výukovou metodou, pomocí které si

Staňte se učitelem Helen Doron!