Angličtina pro děti ŘÍČANY

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde

Aktuality

Ukázkové hodiny ZDARMA

  Hledáte pro své dítě vysněnou výuku angličtiny? Přijďte na ukázkovou hodinu ZDARMA a vyzkoušejte si osvědčenou metodu výuky angličtiny, plnou zábavy a her. Dopřejte tak vašim dětem náskok už od malička. ANGLIČTINA PRO DĚTI od 3 měs. do 19 let. Kurzy

Kurzy angličtiny opět běží – děkujeme za vaši podporu :-)

Od 18.května máme opět kurzy prezenční formou. Děkujeme všem rodičům, že se s námi zaučili a účastnili našich on-line lekcí – mohli jsme tak pokračovat ve výuce distančně. Aktuálně si všichni užíváte letních prázdnin, tak jen doporučuje občas oprášit naše pravidelně poslechy

12.3. aktuality – kroužky přerušeny do odvolání

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu odpadají do odvolání veškeré kurzy. Děkujeme za pochopení a budeme vás informovat o dalším průběhu. Děkujeme za pochopení.

Výuka v Helen Doron Říčany

Vážení rodiče, sledujeme veškeré aktuální informace k situaci kolem Covid-19 a sdělujeme, že naše kurzy probíhají beze změn. Zvýšili jsme hygienická opatření a všem rodičům byla zaslána informace, že pokud byli v minulých dnech v zahraničí anebo se u nich projevuje jakýkoliv

Registrace z pohodlí domova

Milí rodičové, veškeré registrace na ukázkové lekce a konkrétní kurzy naleznete také v systému Webooker na adrese: nafialce.webooker.eu. A klidně jen pomocí vašeho mobilu, váš tým Helen Doron Říčany.  

Nový školní rok – budeme na Veletrhu kroužků Na Fialce

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!