Angličtina pro děti UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

Den otevřených dveří Helen Doron UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Vážení rodiče, Rádi bychom Vás informovali o dnu otevřených dveří u nás v centru Helen Doron v UH, který proběhne v sobotu 19.9.2020 od 9-18,00.  Děti si zde vyzkouší učení angličtiny zábavnou formou. Proběhne ukázková hodina, která bude trvat zhruba 20 min,

Výuka angličtiny do konce školního roku

Většina skupin již byla obnovena a dochází do školy, některé to čeká během následujícího týdne. U některých vybraných skupinek budeme pokračovat do konce školního roku v online výuce – kontaktujeme a informujeme Vás průběžně.   Děkujeme za spolupráci a pochopení.

ROZPIS UKÁZKOVÝCH HODIN V UHERSKÉM HRADIŠTI

Ukázkové hodiny v UH se budou konat v pátek 13.9. v následujících časech: 9:30 pro děti od 3 měsíců do 2 let  10:30 pro děti od 2 do 3 let 14:15 pro děti 10 let a starší 15:00 pro děti od 7

ROZPIS UKÁZKOVÝCH HODIN VE VESELÍ NAD MORAVOU

Ukázkové hodiny ve Veselí nad Moravou se budou konat v pátek 6.9. v následujících časech: 16:00 pro děti od 4 do 6 let 17:00 pro děti od 3 do 4 let V případě zájmu o tyto i JINÉ VĚKOVÉ KATEGORIE nás kontaktujte.

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!