Angličtina pro děti UHERSKÝ BROD

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

Oznámení o zápisu na příměstské tábory (zápisy na léto 2020 jsou do 10.7. a do 18.7.2020)

Příměstské tábory s angličtinou jsou připraveny – na žádosti některých našich příznivců vyhlašujeme možnost přihlásit se -nejlépe do 10.7.  Máte-li zájem přihlásit svoje dítě na příměstský tábor v Uherském Brodě, rozhodně jednejte rychle a pište si o přihlášky na uherskybrod@helendoron.cz. Místa jsou

Zápisy do kurzů Aj v říjnu 2019 pokračují

Zápisy do kurzů pokračují, zveme Vás po dohodě na ukázky či přímo do hodin, zahajujeme spousty nových kurzů, volná místa ještě jsou. Aktuálně nabízíme: Pro děti 3-5,5let kurz FWF (Fun With Flupe) – skládáme novou skupinku na pondělky od 17hod. 3měsíce –

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!