Angličtina pro děti UHERSKÝ BROD

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

UKÁZKOVÉ LEKCE

Zápis do kurzů pro děti od 3 měsíců po teenagery na školní rok 2021-2022 je zahájen. Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří  do výukového centra Helen Doron English v Uherském Brodě. Budeme se těšit na Vás i Vaše děti v pátek 3. září

Zápisy do kurzů Aj od podzimu 2021 zahájeny

Dny otevřených dveří budou na začátku září 2021 – Ukázkové hodiny ZDARMA Hledáte pro své dítě vysněnou výuku angličtiny? Přijďte na ukázkovou hodinu ZDARMA a vyzkoušejte si osvědčenou metodu výuky angličtiny, plnou zábavy a her. Dopřejte tak vašim dětem náskok už od

Letní akce a příměstské tábory v Helen Doron English Uh. Brod pro léto 2021 – poslední volná místa na příměstském táboře, přihlašte se do 18.7.

Letní akce a příměstské tábory v Helen Doron English Uh. Brod jsou připraveny. Každé léto s dětmi nejen komunikujeme anglicky, ale taky trávíme hodně času v přírodě, pohybujeme se a všestranně využíváme dovednosti a znalosti k objevování nejen angličtiny, ale i přírody.

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!