Angličtina pro děti ÚSTÍ NAD LABEM

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Pro informace o zpracování osobních údajů klikněte zde.

Aktuality

Alphaboat – nový kurz

V březnu otvíráme nový kurz Alphaboat pro děti 8-10 let. Kurz bude probíhat čtvrtky od 17:00. Děti mají rády dobrodružné příběhy a chtějí vědět, jak to bude dál. Náš kurz Alphaboat je umí vtáhnout do děje a na osudech kreslených kamarádů se

Volná místa v kurzech

Máme volná místa, především pro školní děti 6-14 let. Pokud váš školák potřebuje zlepšit angličtinu, neváhejte a přijďte se podívat. Více informací v rozpisu hodin: Rozvrh hodin 2021-2022 + rozpis volných míst | Helen Doron English.

Rozvrh hodin 2021-2022 + rozpis volných míst

V případě zájmu nás kontaktujte na ustinadlabem@helendoron.cz nebo Zápis na ukázkovou hodinu | Helen Doron English. Pondělí: 15:00 Toddler´s Best Start (děti 2-3 roky) – v září otvíráme nový kurz – OBSAZENO Úterý: 15:45 Jum with Joey pro děti 6-8let! VOLNO 16:30 Toddler´s Best

Kontakt

Pokud je telefon nedostupný nebo jej nezvedáme, tak probíhá výuka/konzultace s rodiči či plníme jiné povinnosti. Telefony je během výuky či jiných povinností nemožné zvedat, proto preferujeme kontakt e-mailem na ustinadlabem@helendoron.cz či sms zprávou na číslo 774 992 202. Děkujeme za pochopení.

Školní rok 2020/2021

Rozvrh pro školní rok 2020/2021. V tuto chvíli jsou uvedeny pouze kurzy, které po prázdninách pokračují a které se jistě otevřou. Rozvrh může být tedy ještě upraven. Až na jeden, již všechny tyto kurzy běží a jsou zhruba ve své polovině. Ve

Nový školní rok!

Hurá! Už je to zase tady – co nevidět odstartujeme nový školní rok! Už teď se moc těšíme nejen na všechny studenty, kteří k nám do kurzů už dochází, ale také na všechny nové zájemce, kteří se k nám chystají zavítat poprvé.

Staňte se učitelem Helen Doron!