Angličtina pro děti VSETÍN

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!

Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

Aktuality

Plán akcí

Každý rok připravujeme pro naše studenty řadu akcí nad rámec výuky. Často spolupracujeme se Studijním centrem Basic Vsetín.  

Nové kurzy

Výuka ve školním roce 2020/2021 bude zahájena v pondělí 7.září dle rozvrhu. Volná místa v nových kurzech: Nejmenší děti 2-3 – Úterý 9.30-10.15 hodin v doprovodu rodičů Předškolní děti 4-5 let – Středa 16.00-16.45 hodin bez rodičů Školáci 7-9 let – Středa

Příměstský tábor 2019

Léto na kopci s podtitulem Čtyři živly proběhlo opět v polovině července. Děti ve věku 3,5 – 11 let se postupně v češtině i angličtině seznamovaly s živly, které ovlivňují život na naší planetě. Téma nám nabídlo řadu zajímavých aktivit, táborníci zkoušeli,

Staňte se učitelem Helen Doron!